بهترین برند فر توکار در ایران کدام است؟


سایز : اغلب فرهای توکار موجود در بازار دارای عرض 60 ، 68 ، 76 و 91 سانتیمتر می باشند. بر اساس بررسی های انجام شده رایج ترین فر توکار دارای عرض 76 سانتیمتر ( در ایران عرض 60 سانتیمتر) می باشد. اگر قصد خرید یا تعویض فر توکار خود را دارید به اندازه فضای موجود در کابینت دقت کنید. در هنگام نصب فر توکار ضمن سپردن نصب به کارشناس به دو نکته مهم در بازکردن پیچ های اطمینان فر توکار و 2 تا 3 سانتیمتر جلو آوردن فر توجه کنید.

سوخت مصرفی : فرهای برقی بر اساس بررسی های انجام شده محبوبترین نوع فر توکار در بازارند. برای گازهای صفحه ای هر دو نوع فر برقی توکار و گازی این قابلیت را دارند که عملکرد خوبی داشته باشند. اما از نظر شما شاید تنظیم کردن حرارت با ولوم شعله گاز آسان تر باشد و زمانی که ولوم گاز را از زیاد به متوسط تغییر می دهید حرارت ظرف و غذا به سرعت تغییر یابد.

ظرفیت : زمانی بود که هنگام انتخاب یک فر توکار در یک طیف کوچک و بدون ویژگی تمیز کنندگی خودکار دچار سردرگمی می شدید. طولی نکشید که تولید کننده ها راه هایی را برای افزایش ظرفیت فر های توکار یافتند، که در حال حاضر طیف وسیعی را تشکیل می دهند. در بررسی های انجام شده فرهای توکار دارای امتیاز قابل قبول تا عالی را به خود اختصاص داده اند. در بررسی ما کوچکترین سایز فر توکار دارای 58 لیتر ظرفیت و بزرگترین سایز فر توکار دارای بیشتر از 78 لیتر ظرفیت می باشد.

انواع فر توکار پرفروش ترین نوع فر توکار مدل برقی با عرض 76 سانتیمتر ( در ایران 60 سانتیمتر ) می باشد. فر ها به صورت مجزا و دابل موجود هستند. در صورت انتخاب یک مدل خاص از برندهای معتبر موجود در فروشگاه هایپرکیت به فضای لازم برای نصب این فر در کابینت توجه کنید. برخی از کاربران در مورد صدای فن خنک کننده فر های توکار رضایت ندارند و در بخش نظرات به آن اذعان کرده اند. لذا قبل از خرید اینترنتی فر توکار به خوبی این موضوع را بررسی نمایید.
فر های مجزا : اطمینان حاصل کنید که کنترل های فر به راحتی قابل رویت و در دسترس باشند و درب فر در ارتفاعی باشد که از خم شدن غیر ضرروی جلوگیری کند.
فرهای دابل : داشتن دو فر امکان پخت همزمان غذاهای متفاوت در دماهای مختلف را به شما خواهد داد.
فر توکار با قابلیت مایکروویو : به گونه ای طراحی شده است که در داخل دیوار یا کابینت نصب می شود. این گزینه بسیار مناسبی است در صورتی که شما فضای کمی روی کانتر آشپزخانه خود داشته باشید و حتی این دستگاه می تواند در داخل دراور مایکروویو زیر کانتر نصب شود و زمانی که به گرم کردن غذا احتیاج دارید آنرا خارج کنید.

ویژگی های ارزشمند : هر چه ویژگی های فر توکار بیشتر، قیمت آن بالاتر است. اما برخی ویژگی ها واقعا باعث راحتی و ایمنی بیشتر میشوند. از جمله ویژگی های ارزشمند فر داشتن سیستم تمیز کننده فر و قابلیت جداسازی قطعات داخلی فر به منظور تسهیل پاکیزگی محفظه فر را می توان نام برد.

قفل کودک : این اجازه را به شما میدهد تا کنترل های فر را غیر فعال کنید. این مورد به خانم های خانه دار و دارای فرزند خردسال توصیه می شود.

نصب مناسب : رعایت نکات نصب فقط توسط یک متخصص نصب فر توکار دارای بیشترین تضمین خواهد بود.

برند : امروزه برندهای متعبر تنوع بالایی در فرهای توکار ارائه میدهند. از ویژگی تمیز کنندگی خودکار تا امکان پخت با برنامه های متنوع، کم شدن صدای فن خنک کننده فر و مجهز شدن به فن کانوکشن برای پخت یکنواخت غذا …
فروشگاه هایپرکیت بهترین و پرفروش ترین مدل های فر توکار از معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی را در ادامه به صورت اسلاید شو جهت بررسی مشتریان عزیز ارائه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *